Shimano Original Parts

Naozaj neexistuje žiadna náhrada za Shimano Original Parts.

Všetky komponenty Shimano sú vyvinuté na základe filozofie systému Shimano; koncipované, navrhnuté a vyrobené tak, aby spolupracovali v dokonalej harmónii.

Komponenty by mali byť čo najpríjemnejšie na používanie a spĺňať každý aspekt očakávaní cyklistu. To je to, čo nazývame „technické prispôsobenie ľuďom“. Takto máte istotu, že dosiahnete maximálny výkon a maximálne pohodlie. Aby sa získala optimálna činnosť, mala by sa vždy namontovať kompletná skupina (systém) komponentov, keďže takto budú dokonalo zosúladené všetky jednotlivé súčasti. Aby sa zaistilo, že systém bude naďalej fungovať v súlade s pôvodnými štandardmi, pri výmene opotrebovaných dielov by sa mali používať len Shimano Original Parts.  

Výhody Shimano Original Parts

  • Komponenty systému Shimano: Vytvorené na spoluprácu v dokonalej harmónii.
  • Žiadny kompromis: Shimano Original Parts presne zodpovedajú komponentom Shimano. 
  • Štandardy najvyššej kvality na dosiahnutie maximálnej presnosti, spoľahlivosti a bezpečnosti.
  • Zachovanie hodnoty: Shimano Original Parts prispievajú k zachovaniu hodnoty vášho bicykla.
  • Vždy je na prvom mieste špičkový technický stav: Naše diely sa neustále modernizujú v súlade so sériovým vývojom.

V kombinácii s pravidelnou údržbou, ktorú môžete vykonávať svojpomocne, alebo ju môže vykonávať váš obľúbený predajca, zaručujeme ten najlepší zážitok z jazdy.

alt

Zaručená kvalita

Každý jeden komponent, ktorý je súčasťou vášho bicykla, zohráva rozhodujúcu úlohu pri vašej bezpečnosti. Nikdy nerobíme kompromisy. Len tie diely, ktoré prejdú cez naše najprísnejšie testy, sú hodné niesť logo Shimano. Jediným nepochybným spôsobom, ako ochrániť seba a svoju investíciu, je vždy používať Shimano Original Parts.

Optimálna činnosť

Chceme, aby sa všetci rozhodli jazdiť s komponentmi Shimano, aby sa tak aj naďalej tešili zo svojich bicyklov spôsobom, pre ktorý boli určené. Skupiny zostáv Shimano sú jasne vymedzené podľa výkonu, takže môže tráviť viac času jazdením a menej času pochybnosťami o správnej voľbe.

alt
alt

Dokonalá kompatibilita

Len Shimano Original Parts sa zhodujú s presnými špecifikáciami, ktoré sa vyžadujú na splnenie vysokých nárokov chirurgicky presného systému. Dokonalý súlad uľahčuje bezproblémovú montáž a zaisťuje vynikajúcu činnosť.

Ten najlepší servis nájdete u svojho miestneho predajcu.

Je upokojujúce vedieť, že predajca Shimano je vždy nablízku.

Nájdite správny diel

Len keď sa použijú Shimano Original Parts, komponenty Shimano skutočne zostanú 100 % originálne!

Súhlas s dočasnými internetovými súbormi

Táto webová stránka používa cookies (dočasné internetové súbory) na zlepšenie vašej používateľskej skúsenosti.