قطعات اصلی SHIMANO

هیچ جایگزینی برای Shimano Original Parts وجود ندارد.

تمام قطعات و متعلقات Shimano بر اساس فلسفه سیستم Shimano طراحی و تولید می شوند تا با همدیگر به بهترین نحو ممکن کار کنند.

استفاده از اجزاء و متعلقات باید برای مصرف کنندگان آسان بوده و تمام انتظارات دوچرخه سواران را برآورده سازند. این چیزی است که آن را "مهندسی انسانی" می نامیم. در نتیجه نهایت عملکرد و نهایت آسایش را کسب خواهید کرد. برای کسب کیفیت عملکرد بهینه، همیشه باشد یک گروه کامل اجزاء و متعلقات Shimano (سیستم) را نصب کرد چون اجزای آن بخوبی با همدیگر سازگاری دارند. برای تضمین ادامه عملکرد سیستم مطابق با استاندارد اصلی، برای تعویض قطعات مستهلک شده باید همیشه از Shimano Original Parts استفاده نمود.  

مزایای Shimano Original Parts

  • اجزاء و قطعات سیستم Shimano برای کار هماهنگ و عالی با هم ساخته شده اند.
  • بدون کوتاه آمدن: Shimano Original Parts دقیقاً با اجزای Shimano مطابقت دارند. 
  • بالاترین استانداردهای کیفی برای حداکثر دقت در مطابقت اجزاء، اطمینان پذیری و ایمنی.
  • حفظ ارزش: Shimano Original Parts به حفظ ارزش دوچرخه شما کمک خواهند کرد.
  • همیشه برتر و پیشرفته: قطعات ما دائماً و همگام با توسعه مجموعه ها به روز می شوند.

وقتی این امر در کنار سرویس مرتب که توسط خودتان یا فروشگاه دلخواه تان انجام می شود قرار گیرد، می توانیم بهترین تجربه سواری را برای شما تضمین کنیم.

alt

کیفیت تضمین شده

تمام اجزاء و متعلقاتی که در دوچرخه شما وجود دارند برای حفظ ایمنی از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند. ما هرگز کیفیت را فدا نمی کنیم. فقط قطعاتی که در تست های سختگیرانه ما موفق عمل کنند شایسته نشان Shimano خواهند بود. تنها راه مطمئن برای محافظت از خود و سرمایه تان این است که همیشه از Shimano Original Parts استفاده کنید.

عملکرد بهینه

ما می خواهیم تمام افرادی که از اجزاء و قطعات Shimano استفاده می کنند بتوانند از دوچرخه های خود درست همانطور که برای آن طراحی شده است لذت ببرند. گروه اجزاء و قطعات Shimano کیفیت عملکرد بی نظیری دارند بنابراین می توانید بیشتر وقت خود را به جای حدس و گمان  به سواری اختصاص دهید.

alt
alt

سازگاری عالی

فقط قطعات اصل Shimano هستند که کاملا هماهنگ با سیستم های فوق العاده دقیق ما هستند. تناسب عالی قطعات، باعث می شوند نصب دوچرخه بی دردسر و نتیجه، عملکرد آن فوق العاده باشد 

بهترین خدمات و سرویس را در نمایندگی رسمی دریافت خواهید کرد.

وجود نمایندگی رسمی Shimano در همین نزدیکی، آرامش خاطر می آورد

قطعه صحیح را بیابید

فقط وقتی تک تک اجزا اصل Shimano باشند، کل قطعات 100% اصل Shimano خواهند بود!

رضایت نامه مربوط به استفاده از کوکی

این وب سایت برای استفاده بهتر کاربران، از کوکی استفاده می کند.